پیام معاون آموزشی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی به مناسبت روز معلم

[ad_1]

معاون آموزشی و نوآوری جهاد دانشگاهی با صدور پیامی روز معلم را گرامیداشت مقام معلم و استاد گرامی داشت.

به گزارش ایسنا.جهاددانشگاهی به نقل از روابط عمومی مؤسسات آموزش عالی؛ پیام اداره علمی کاربردی و مراکز تخصصی و مهارتی جهاددانشگاهی. :

در فرهنگی که خداوند اولین معلم انسان و پیامبران الهی اولین خدایان الهی تربیت بشر بودند. صحبت از مقام و اعتبار یک «معلم» بسیار دشوار است.
تلاش جهادی در عرصه تعلیم و تربیت از همه امکانات خود برای ارتقای سطح تحصیل و معیشت دانش آموزان استفاده می کند. واقعاً می‌توان از تلاش مجاهدان در جوشاندن چشمه‌های عشق و ادب و غنای وجود و گنجینه‌های گران‌بها قدردانی کرد. آیا آنها برای رفاه معنوی و ایجاد جامعه به وطن خود بازگشته اند؟

در رابطه با این نامه که مصادف با 12 اردیبهشت ماه به عنوان روز بزرگداشت معلم است، در این بیانیه آمده است: .

دوازدهمین روز از اردیبهشت هر سال فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره فرزانه استاد انقلاب اسلامی آیت الله مرتضی مطهری را تجدید کنیم و از دیگر اساتید و معلمان علم قدردانی کنیم تا مردم را از ظلمات رهنمون سازند. به سوی نور علم و حکمت.»

در پایان این نامه تعریف شده است. جهاد دانشگاهی در آموزش و کارآفرینی به خصوص دانشگاه ها؛ مؤسسات آموزش عالی؛ مراکز علمی و کاربردی؛ این روز ویژه برای تمامی معلمان مراکز آموزشی و مهارتی تخصصی تمدید شده است. سازمان انقلاب اسلامی در سراسر کشور

انتهای پیام/

[ad_2]
sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity 600 Hybrid Flash فروش تجهیزات سیسکو

نقش دولت در ادامه موقعیت مواجهه با‫ بیماری‫ پاندمیک ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ خرید ذخیره ساز dell emc, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.