معرفی 22 شهر استان تهران.

[ad_1]

به عنوان آخرین استانی که تهران را اشغال کرده است، در 22 منطقه از 22 منطقه تهران شهرک سازی می شود که بسیاری از آنها ایجاد شده اند، برخی خصوصی و برخی دولتی. این مساحت 6000 هکتار است که در واقع بزرگترین مساحت شهرداری تهران، یک هفتم کل مساحت شهر است.

به گزارش ایسنا به نقل از برج تهران.در این مقاله، هدف ما معرفی 22 منطقه تهران با شش حوزه انتخابیه آن است. بخشهای این ناحیه را به همراه بهزیستی معرفی خواهیم کرد.

تشکیل منطقه 22

محیط سرسبز و تفریحی تهران و آبشار چیتگر؛ پارک جنگلی چیتگر; این منطقه به دلیل وجود مناطق سرسبزی مانند خلیج فارس شهید ایتو که مساحتی در حدود 1300 هکتار دارد ایجاد شده است. فضای سبز نوشته شده است. با توجه به تازگی آن، این منطقه از آخرین تحولات شهرسازی آگاه است و در تهران فضای سبز وسیع به دلیل وزش بادهای شدید غرب به شرق نیز یکی از مناسب ترین مناطق برای ایجاد بهترین طراحی ممکن است. زندگی شهری.

از آثار باستانی این منطقه می توان به دهکده المپیک اشاره کرد. گلستان و چشمه فرآیند ساخت شامل واحدهای کوچک یا خانه های بزرگ است و مناطق جدید شامل انبوه سازی و برج های بلند می شود. مروارید شهر نزدیک پروژه پایدار در غرب تهران به عنوان آخرین مرز بین تهران و کراچی است که بیشتر کارهای ساختمانی در آنجا در حال انجام است.

مراکز خرید منطقه 22

این منطقه که بازار بزرگ نامیده می شود، یکی از بزرگترین املاک و مستغلات جهان را با مراکز خرید فراوان در خود جای داده است و مراکز خرید تخصصی ایجاد شده در سال های اخیر نشان می دهد که فضای زیادی برای پیچیدگی زیاد وجود دارد. دوری از تراکم ترافیک و مشکلات پارک یکی از دلایلی است که مراکز خرید تخصصی با واحدهای تجاری بزرگ دارند. پروژه شهر طلایی همچنین دارای تعدادی مرکز خرید موبایل و پوشاک مرتبط با کلاس طلا و جواهرات است.

معرفی 22 شهر استان تهران.

در حال حاضر به جای تمرکز بر اصناف در بازار تهران یا نزدیک به آن در سال‌های آینده، با شروع ساخت مراکز خرید تخصصی برای یکی از اصناف، توسعه‌دهندگان ممکن است مزایای زیادی برای منطقه ۲۲ تهران داشته باشند. این پارک در یک پارک بزرگ به دور از ترافیک شلوغ شهر قرار دارد و دسترسی مردم را آسان‌تر می‌کند و برای جلوگیری از حوادثی مانند پلاسکوی مدرن، مقررات جدید ساخت‌وساز را رعایت می‌کند.

نقش فضای سبز در منطقه 22 کرونا

اپیدمی کرونا بسیاری از اقامتگاه های کشور را ویران کرده است و از زمان اعمال این محدودیت ها به فضایی باز تبدیل شده و اهمیت قرار گرفتن در 22 نقطه پرجمعیت تهران را احساس کرده است. جاده دوچرخه سواری و دریاچه پارک جنگلی چیتگر; پارک اسکیت پارک جوانمردان; مکانی که برای قدم زدن در اطراف دریاچه ایجاد شده است. باغ موزه گیاه شناسی در نزدیکی آبشار تهران پروژه یاران همه مراکزی هستند که در طول اپیدمی کرونا مورد استفاده انسان قرار گرفتند.

مسکن در مناطق 22 گانه تهران

بخشی از زمین های استان 22 تهران یگان های نظامی مورد استفاده در زمان جنگ است که پس از جنگ به پادگان تبدیل شد. تامین مسکن برای کارمندان دولت یکی از مشکلات اصلی آنها است و با تبدیل این منطقه به محیطی سرسبزتر و دوستدار تجارت، آژانس ها تمایل بیشتری به تهیه زمین برای ساخت و ساز دارند. اعضا و کارکنان تسلیم شدند.

معرفی 22 شهر استان تهران.

در نتیجه شهرک های بزرگی در این منطقه به وجود آمده است، مانند چیتگر که به شهرک نظامی نیز معروف است، جایی که تعاونی های مسکن وابسته به ارتش در آن ساخته می شود. بنابراین بخشی از سکونتگاه در این منطقه را می‌توان متعلق به سازمان‌های دولتی دانست که برخی از آن‌ها به صورت خصوصی ساخته شده‌اند اما بیشتر آنها خصوصی نیستند، زیرا مالک بیشتر زمین‌های منطقه هستند. بخش عمومی

یک کلمه آخر

با در نظر گرفتن محدودیت های سازمان توسعه در مورد تراکم و کنترل جمعیت منطقه، می توان حدس زد که 22 منطقه از آخرین امید تهران با شهرسازی و شهرسازی مدرن سرسبز باشد. ظاهر فضا: جمعیت آن باید کنترل شود و مراکز تجاری تخصصی ایجاد شود تا بازار جدیدی در غرب تهران ایجاد شود تا به تراکم جمعیت و تحرک در مرکز شهر تهران کمک کند.

البته، تغییر هر آنچه که به طور سنتی ایجاد شده است زمان بر است و در ابتدا ممکن است پذیرش آن برای مردم سخت باشد، اما در مقایسه با تفاوت ها، انتظار می رود که جمعیت از مناطق 22 گانه تهران افزایش یابد. مرکز شهر تهران

همه تبلیغات را به من بگویید

[ad_2]
sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity 600 Hybrid Flash فروش تجهیزات سیسکو

نقش دولت در ادامه موقعیت مواجهه با‫ بیماری‫ پاندمیک ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ خرید ذخیره ساز dell emc, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.