لیبل صدفی متروپل آبادان

برچسب هاي لیبل صدفی بطري را مي اقتدار با آرم، داده ها بازاريابي و بهترين تاريخ بطري ملازم با شماره جور چاپ کرد تا قابلیت رديابي متاع را آماده کند.

 

برچسب بطري چطور توليد مي شود؟

ساخت ليبل بطري با طرز توليد ليبل هاي ديگر تفاوت چنداني ندارد.

 

اولين قدم براي توليد برچسب بطري، طراحي خویش برچسب است. امروزه طراحي ليبل بطري را مي اقتدار به راحتي با امداد قابل انعطاف افزار ليبل انجام داد. تولید کننده نوشيدني صرفا بايد الگوي برچسب را ايجاد نماید و داده ها مربوطه را بیشتر کند. اين معمولا شامل موردها زير است:

 

لوگوي توليد کننده نوشيدني.

نام نوشيدني.

اطلاعات مربوط به خویش نوشيدني (به تیتر نمونه محل توليد، مواد تشکيل دهنده آن، میزان مايع موجود در ادامه بطري).

يک بارکد

علاوه بر اين عناصر، برخي از نوشيدني ها از حیث قانوني ملزم به نمايش داده ها ديگر هستند. به تیتر مثال: مشروبات الکلي بايد ميزان الکل موجود در ادامه خویش را نشان دهند، به ملازم اين واقعيت که اين نوشيدني نبايد در ادامه روزگار بارداري يا قبل از رانندگي مصرف شود. تام اين داده ها را مي اقتدار به راحتي در ادامه برچسب بطري گنجاند.

 

برچسب بطري چطور اعمال مي شود؟

براي توليد نوشيدني در ادامه مقياس بزرگ، برچسب بطري ها را مي اقتدار با به کارگیری از توزيع کننده ليبل اعمال کرد. از اين نظر، بطري‌ها روي يک مرحله شيبدار متحرک قرار مي‌گيرند و به ليبل‌ساز اذن مي‌دهد تا به طور مداد آن ها را برچسب‌گذاري کند. بسياري از ليبل‌سازها قابلیت چاپ را نيز ارائه مي‌دهند، به اين معني که چاپ و کاربرد ليبل به وسیله به عبارتی دستگاه انجام مي‌شود. اين دستگاه به سيستم چاپ و اعمال يا چاپگر ليبل و توزيع کننده مشهور است.

 

براي توليد نوشيدني يا در ادامه مقياس کوچک، برچسب بطري ها را مي اقتدار به شکل دستي اعمال کرد. تولید کننده نوشيدني صرفا بايد برچسب ها را با امداد چاپگر ليبل چاپ نماید و روي بطري بچسباند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity 600 Hybrid Flash فروش تجهیزات سیسکو

نقش دولت در ادامه موقعیت مواجهه با‫ بیماری‫ پاندمیک ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ خرید ذخیره ساز dell emc, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.