جالب ترین کاربردهای دستگاه لیزر برش

دیدنی ترین کاربردهای دستگاه لیزر برش
برش لیزر آهن

تیم رادوکس با بهره گیری از تازه ترین رویه ها چیره به طراحی و ایجاد دستگاه های لیزری شده هست که بضاعت برش آهن، استیل، آلومینیوم و حتی فولاد را دارد. This w᠎as gen᠎er ated ​by GSA Conte nt G᠎en᠎erator Demoversion .

برش لیزر آهن

دستگاه CO2 به جهت برشکاری صنعتی اکثری از مواد از گزاره فولاد، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، تیتانیم، کاغذ، موم، پلاستیک، چوب و پاچه به کارگیری میشود.

مکانیزه بودن دستگاه های برشکاری گرم و امکان برش قطعات با ضخامت بالا از دیگر مزایای همین رویه است. البته چنانچه ضخامت آهن بالا برود از همین رویه نمیتوان به جهت برش به کارگیری کرد.

برش لیزر ورق ضخیم از حیث اعتنا و میزان مرغوب بودن زیاد خوبتر از رویه واتر جت و به برهان شتاب و هزینه زیاد خوبتر از اتومبیل کاری است.

در ادامه جواب می بایست گفت دستگاه های متعددی وجود دارا هستند که قادرند همین گونه برش ها را انجام دهند، البته دستگاه لیزر برش به علت داشتن اعتنا زیاد بالا و به کارگیری از اشعه ی لیزر در ادامه برش ها، به تیتر با میزان مرغوب بودن ترین دستگاه برش صنعتی شناخته می شود.

لیزر Nd-YAG به جهت تضعیف ماده و حکاکی بر روی قطعه و در ادامه مواردی که اقتدار زیاد دوچندان گزینه نیاز است، به کارگیری میشود.

لیزر Nd به جهت تضعیف ماده و در ادامه مواردی که اقتدار دوچندان و تکرار پذیری بالا مدنظر هست به فعالیت میرود.

CO2 : که به جهت برش،حکاکی و تضعیف ماده مطلوب است. جعله های اماده را دیدم البته قیمتشان خیلی گرانتر از همین تام میگردد که بخواهم خویش ورق را بخرم.

دارند، البته در ادامه صنعت از دو گونه متداول لیزر های گازی و جامد به کارگیری میشود. هرسه گونه لیزر یاد شده را می توان به جهت جوشکاری هم به کارگیری کرد.

برش لیزر با اعتنا به سرعت، اعتنا و هزینههای رقابتی، همواره جزء روشهای پرطرفدار در ادامه ایجاد قطعات صنعتی است. فلزات با اعتنا بسيار بالایی بریده می شوند که همین اعتنا برحسب ضخامت قطعه مختلف می باشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity 600 Hybrid Flash فروش تجهیزات سیسکو

نقش دولت در ادامه موقعیت مواجهه با‫ بیماری‫ پاندمیک ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ خرید ذخیره ساز dell emc, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.