برش لیزری ورق آهن اصفهان

برش لیزری ورق آهن اصفهان
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

برش لیزر آهن زیاد سرعت بالا خیس از رویه های برش مکانیکی سنتی است. در ادامه برش ذوبی، هر چه میزان مواد نخ نما خیس باشند، فشار اندک خیس هست و هر چه میزان اجسام ضخیم خیس باشند، فشار عمده خواهد شد.

برش آهن با لیزر

ارزش دستگاه برش لیزر ورق آهن چه میزان است و به چه عواملی بستگی دارد؟ این دستور در ادامه اقتدار دستگاه های ساخته شده و به تبع آن ارزش دستگاه ها تفاوت تولید می کند.

همین گونه دستگاه ها به جهت تولید برش در ادامه چرم و چوب زیاد عالی به خدمات برش لیزری ورق آهن حیث می رسند. همین لیزر ها معمولا از گونه کریستال یا این که فیبر هستند.

همین گونه دستگاه ها در ادامه گذشته، معمولا فقط به جهت برش های غیرآهنی به فعالیت می رفتند. تبخیر یا این که تصعید در ادامه همین رویه حرارت پرتوی لیزر متمرکز شده و موجب تبخیر و تولید حفره میگردد.

به خوبی بهبود و ترقی تکنولوژی، همین قابلیت ابعاد به جهت همین دستگاه ها به وجود آمد البته هنوز نیز می اقتدار گفت که چنین دستگاه ها به جهت تولید برش در ادامه آهن، یک تعیین زیاد ایده آل محسوب نمی شوند.

یکی از از مشهور ترین دستگاه های لیزر، دستگاه های CO2 میباشند که با ترکیبی از کربن دی اکسید فعالیت می کنند.

۲. رویه برگه شیبدار: با به کارگیری از یک برگه پلاستیکی که با زاویه مایل نسبت به محور عمودی قرار دیتا شده است، آن را بهصورت افقی بکشید تا کوچکترین نقطه پرتو لیزر را بهعنوان کانون پیدا کنید. ᠎Th is da ta w​as gen᠎erated  with t he help  of G᠎SA​ Conte᠎nt G en​er​at or ​DEMO​!

خدمات برش لیزری ورق آهن

از لیزر به جهت کاربردهای گوناگون صنعتی هم به کارگیری می‌کنند به تیتر نمونه تمیز نمودن لولهها در ادامه نیروگاههای هستهای، حذف رنگ از مرحله زنگ زده پلها، فراهم سازی سطح های به جهت جوشکاری تمامی مواقعی میباشند که می توان در ادامه آن از تمیز نمودن لیزر بهرهمند شد. This c᠎on tent w​as  done ᠎with t​he he᠎lp of G​SA C onte nt G​ener ator Dem oversi on!

مثال ی همین در ادامه زمان برش کاری پخ لوله های با ضخامت بالا می باشد که تکه قطع شده از آن را در ادامه تولید براکت های جوشی به جهت مونتاژ نمودن لوله به کارگیری می کنند.

برش لیزر آهن

ورق های فلزی با ضخامت عمده از ۴ میلیمتر و کاهش از ۲۰ میلی متر را ورق های با ضخامت میانگین می گویند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

ذخیره ساز Dell EMC Unity 600 Hybrid Flash فروش تجهیزات سیسکو

نقش دولت در ادامه موقعیت مواجهه با‫ بیماری‫ پاندمیک ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ خرید ذخیره ساز dell emc, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.